Jak to celé začalo?

Plést, háčkovat, vyšívat a mít radost z kreativního tvoření mě naučila moje babička a maminka už jako malou holku. Následovala dlouhá pauza – život studenta, zaměstnání a zcela jiné zájmy.

Pak přišel ten nejkrásnější zlom v mém životě, narození dcery Sofinky. Již během těhotenství jsem cítila silné nutkání začít něco tvořit. První inspirací mi byly extravagantní pletené modely v zahraničních mutacích Vogue. Následně jsem si koupila i módní bibli pletařů Vogue knitting. Nakonec jsem si v Cannes koupila krásné malované bambusové jehlice a tím to celé začalo…

Jaká je celková filozofie mého produktu, který si poslední dobou s láskou kupujete a nosíte.

Co tedy pletu? Nabídnout Vám mohu teploučké čepice s bambulí či bez, maxi hřejivé šály, oversized svetry, krásné kardigany, trendy vesty, ale i designové vlněné deky do interiéru a foto ateliérů či pro děti do kočárků a postýlek. Pletu jen z vysoce kvalitních přízí (100% peruánská vlna, alpaca, merino vlna aj.). Používám také recyklovanou bavlnu třeba na jarní svetříky, která je šetrná k životnímu prostředí.

Pokud moje výrobky správně udržujete a pečujete o ně, vydrží Vám v šatníku roky.

Pletení se v současnosti stává módou, ale také relaxační činností – „Knitting is the new yoga“.  Budu se snažit dle svých časových možností přidat do sekce Blog také různé návody, videa a články, které mě zaujaly či obchůdky s vlnou, které jsem objevila. 

Přeji Vám, abyste měli z mých výrobků radost jako já z jejich pletení, a těším se na Vaše zprávy.

S láskou 

Petra

Přihlášení